top of page

Susipažinkime

Agne.jpg

Aš esu Agnė

Prezidentė

Esu dėkinga gyvenimui už pačią didžiausią dovaną - sūnų. Atrodo, kad augindama ir mokydama jį pati gaunu labai daug pamokų ir patirčių. Norėdama perduoti tai, kas geriausia, pradėjau gilintis į savęs pažinimą ir meilės sau paieškas.

Ladies Circle esu nuo 2015 metų. Per tuos metus moterų klubas man tapo labai artimas ir savęs jau neįsivaizduoju be klubo veiklos ir klubiečių. Čia sutinku daug nuostabių moterų. Ten, kur moterys, gimsta moterų jėga. :) Kartu galime nuveikti tiek daug nuostabių dalykų. Džiaugiuosi galimybe bent truputį prisidėti prie gražesnio gyvenimo kūrimo. 

Mano motto - "Mes visos esame karalienės" - "We all are the queens"

Ausra.jpg

Aš esu Aušra

IPP buvusi prezidentė

Esu kaunietė, trijų nuostabių vaikų mama. Dirbu projektų vadove gamybinėje įmonėje, turiu inžinerinį ir ekonominį išsilavinimą. Laisvalaikiu mėgstu keliauti, sportuoti ir mėgaujuosi gyvenimu.

Klube jau esu nuo 2007 metų, todėl save laikau senbuve. Džiaugiuosi galimybe pažinti tiek daug nuostabių klubo moterų, per tiek metų mes tapome tikrai geromis draugėmis, be kurių nebeįsivaizduoju savo kasdienybės.

Dievinu Ladies Circle klubo dvasią, misiją, bendrystę ir draugystę. Klube turiu puikią galimybę padaryti pasaulį gražesne vieta gyventi.

 

Mano motto - „Inspire your sun“ – „Įkvėpk savo vidinę saulę“

Sandra.jpg

Aš esu Sandra

Sekretorė

Man 44-eri, auginu dvi dukras. Mėgstu aktyvią veiklą, sportą, šokius, muziką, humorą, domiuosi psichologija. Patinka žygiai gamtoje. Savanoriavau Kino pavasario bei Kristupo muzikos festivaliuose. Skirdama laiko kitiems patiriu naujų įspūdžių.

LC narė esu nuo 2020 metų. Žaviuosi šio klubo moterimis, jų entuziazmu ir pozityvumu. Kiekvienas susitikimas su klubietėmis įkvepia, daro mane laimingą. Geranoriškumas, sklindantis iš kiekvienos, verčia susimąstyti, kiek daug galime duoti vieni kitiems buvimu kartu, juoku, parama, atjauta. Tai yra tikroji LC misija, aš noriu būti to dalimi.

Laura Sriubiškienė2.jpeg

Aš esu Laura

LC1 Klubo vadovė

Esu nuoširdi, paprasta, tvirtų vertybių ir didelės širdies moteris. Mano gyvenimo kredo: kurk gražesnį pasaulį dalindamasi žiniomis, patirtimi ir žmogiškumu. Esu “Moters mokyklos” įkūrėja, sertifikuota Mastermind grupės moderatorė, šiuo metu mano veikla – referencinė rinkodara. Ladies Circle klubas man – galimybė padėti kitoms moterims, kurioms pagalbos reikia labiausiai. Čia vertinama bendrystė ir bendravimas, galimybė padėti ir prisidėti įgyvendinant prasmingus tikslus. Tikiu, kad įmanoma viskas, o bendrystėje viskas įmanoma daug lengviau.

Simona Mosiejauskienė.jpeg

Aš esu Simona

LC3 Klubo vadovė

Klube esu nuo 2020 metų, jis tapo svarbia mano gyvenimo dalimi. Suteikė daug gražių akimirkų, patirčių ir pažinčių su nuostabiomis moterimis.

Jurgita Beržonskienė.jpeg

Aš esu Jurgita

LC5 Klubo vadovė

Esu dviejų vaikų mama. Dirbu grožio srityje. Su malonumu aktyviai įsitraukiu į klubo veiklą, smagu prisidėti prie projektų įgyvendinimo darbais ir idėjomis. Klube esu beveik dvejus metus, klubo moteris pamilau iš karto. Mane žavi moterų aktyvumas, veiklumas, draugystė ir, žinoma, mokėjimas švęsti gyvenimą!

Asta.jpg

Aš esu Asta

Viceprezidentė

Esu trijų fantastiškų vaikinų mama. Ši veikla užima didžiąją dalį mano laiko – tai nuostabus gyvenimo projektas su iš anksto nenuspėjamais nuotykiais.

 

Profesinėje srityje save su kaupu realizuoju kaip energetikos ekspertė. Mėgaujuosi dovana dirbti tai, kas man be galo patinka, taigi, dažnu atveju darbas - tiesiog malonumas.

 

Mano gyvenimo puokštėje nuostabiai dera Ladies Circle laisvalaikio veiklos bei socialinės iniciatyvos. Kartu su klubo narėmis telkiamės prasmingiems darbams ir su džiaugsmu puoselėjame tarpusavio bendrystę.

 

Norėtum ir tu prisidėti prie Ladies Circle iniciatyvų? Pirmyn, mes tavęs laukiam!

Vilma.jpg

Aš esu Vilma

Iždininkė

Šiuo metu dirbu buhaltere, bet širdyje esu aktorė. Aktorystė – vaniliniai ledai mano sielai, tad pastatyti spektaklį, surengti Bardų naktį ar Žibintų šventę man vienas malonumas.

Myliu gyvūnus. Mėgstu klausytis gyvų istorijų ir mėgautis žmonių pasiekimais. Ateityje planuoju parašyti knygą, o gal ir ne vieną.

Į Ladies Circle atėjau smalsumo vedama, tačiau susipažinusi su klubo moterimis supratau, kad noriu tapti šios organizacijos dalimi. Tiek moteriškos pozityvios energijos vienoje vietoje, tiek atjautos ir gražių darbų socialiniuose projektuose. Čia vyksta nuostabūs dalykai.

Jurate.jpg

Aš esu Jūratė

Web Lady

Širdyje esu humanitarė, gyvenime - logistė. Mėgstu keliauti ir skaityti. Taip pat esu Raudonojo kryžiaus savanorė ir vakarėlių darbe organizatorė.

 

Nors oficiali Ladies Circle narė esu dar neseniai, jaučiuosi lyg senbuvė su rimtu stažu. Čia bendrystės ir draugystės jausmą kuria ne tik griausmingi Ladies Circle damų mėgstami vakarėliai ir išvykos, bet ir kasmėnesiniai darbiniai susitikimai, kuriuose darbas su socialiniais projektais – vienas malonumas.

Nenustoju žavėtis ir stebėtis, kiek klubo moterys turi energijos, poreikio kūrybai, atjautos, draugiškumo ir šilumos. Gera būti to dalimi.

Raimonda Kostiuškevičiūtė Ohnjec.png

Aš esu Raimonda

LC2 Klubo vadovė

Ladies Circle man – ne tik linksmybės, bet ir ypač svarbus bei atsakingas socialinis darbas su tais, kuriems pagalbos reikia labiausiai. Kartu galim nuveikti daug daugiau, tačiau pirmiausia – būti čia ir dabar dėl viena kitos!

Irma Krištopaitienė LC4 vadovė.JPG

Aš esu Irma

LC4 Klubo vadovė

Prie LC šeimos prisijungiau beveik prieš trejus metus ir įsimylėjau vos pažinusi. Čia atradau tiek daug žavingų, draugiškų ir nuostabių moterų, kurių veikla ir ryšys negali nežavėti ir neįtraukti. Labai smagu būti šios organizacijos dalimi. Džiaugiuosi galėdama prisidėti prie klubo vykdomų veiklų, plėtros ir jaukios atmosferos viduje bei įamžinti šį moteriškumo žavesį fotoaparatu.

bottom of page