top of page

Susipažinkime

Aušra.jpg

Aš esu Aušra

Prezidentė

Esu kaunietė, trijų nuostabių vaikų mama. Dirbu projektų vadove gamybinėje įmonėje, turiu inžinerinį ir ekonominį išsilavinimą. Laisvalaikiu mėgstu keliauti, sportuoti ir mėgaujuosi gyvenimu.

Klube jau esu nuo 2007 metų, todėl save laikau senbuve. Džiaugiuosi galimybe pažinti tiek daug nuostabių klubo moterų, per tiek metų mes patapome tikrai geros draugėmis, be kurių neįsivaizduoju savo kasdienybės.

Dievinu Ladies Circle klubo dvasią, misiją, bendrystę ir draugystę. Klube turiu puikią galimybę padaryti pasaulį gražesne vieta gyventi.

 

Mano moto „Inspire your sun“ – „Įkvėpk savo vidinę saulę“

Kristina.heic

Aš esu Kristina

WEB Lady

Esu 30 metų moteris su informatikos pedagogikos bakalauru, Domo mama ir Vaidoto žmona. Dirbu mokykloje, matematikos mokytoja, o laisvu laiku: skaitau knygas, domiuosi savęs pažinimu (astrologija, numerologija, veidotyra). Savo kūrybiškumą atskleidžiu nuolat besimokydama, kuriant papuošalus ir LC veikloje.

2021 metais įsitraukiau į LC veiklą, kaip sakau "pilna koja", nes pajutusi labai didelę moterišką energiją, bendrystę, galimybę padėti kitiems ir tuo pačiu išbandyti save naujose srityse.

Sandra.JPG

Aš esu Sandra

Sekretorė

Aš esu Sandra, 43 m., auginu dvi dukras. Mėgstu aktyvią veiklą, sportą, šokius, muziką, humorą, domiuosi psichologija. Patinka žygiai gamtoje. Esu savanoriavusi Kino pavasario bei Kristupo muzikos festivaliuose. Skirdama laiko kitiems patiriu naujų įspūdžių.

LC nare esu nuo 2020 metų, žaviuosi šio klubo moterimis, jų entuziazmu ir pozityvumu. kiekvienas moterų susitikimas įkvepia, daro mane laiminga. Geranoriškumas, sklindantis iš kiekvienos verčia susimąstyti, kiek daug galima duoti vieni kitiems buvimu kartu, juoku, parama, atjauta. Tai yra tikroji LC misija, aš noriu būti to dalimi.

Virginija.jpg

Aš esu Virginija

LC4 Klubo vadovė

Man 44 metai, kartu su vyru auginame du nuostabius vaikus. Mėgstu kartu su šeima gaminti maistą, šnekučiuotis prie vakarienės stalo, leisti laiką gamtoje, pažinti naujas šalis, ar tiesiog nuvykti į naują vietą.

Džiaugiuosi prieš keletą metų atradusi Ladies Circle klubą. Manau, kad buvimas klube leidžia be baimės išbandyti save, atrasti savo geriausias savybes ir jas panaudoti klubo veikloje. Jaučiu stiprią moterų bendrystę, kuri įkvepia geriems darbams ir kviečia mėgautis įdomiu ir turiningu laisvalaikiu kartu.

Kristina M.jpg

Aš esu Kristina

LC2 Klubo vadovė

Esu vilnietė ir nuostabios princesės mama. Mėgstu aktyvias veiklas, bet taip pat dievinu ramybę.

Savo gyvenime daug ką gero nuveikiau, bet dar labai daug ko ne… Taisau šiuos trūkumus 

Klube esu ketvirtus metus. Laimė čia būti, augti darant stebuklus kartu su Ladies Circle moterimis. Tai yra stebuklas. Tikėkime ir kurkime stebuklus kartu!

Dovilė.jpg

Aš esu Dovilė

LC3 Klubo vadovė

Esu mama dviejų nuostabių sūnų ir mylima savo vyro žmona. Aplinkiniai mane apibūdina kaip šiltą, išklausančią, ramią ir kitais labai tikinčią asmenybę. Juokais ne kartą esu pavadina Fėja.  Tebūnie tai tiesa :)

 

Ladies Circle esu nuo 2020 metų. Šiemet vienas iš Klaipėdos klubų vairą patikėjo į mano rankas. Labai viliuosi gero vėjo, kad kartu nuveiktume daug prasmingų darbų.

Foto A.Virbickiene.jpg

Aš esu Asta

LC1 Klubo vadovė

Esu trijų fantastinių vaikinų mama ir ši veikla užima didžiąją dalį mano laiko – tai nuostabus gyvenimo projektas su iš anksto nenuspėjamais nuotykiais.

 

Profesinėje srityje save su kaupu realizuoju kaip energetikos ekspertė. Turiu dovaną dirbti tai, kas man be galo patinka, taigi, dažnu atveju darbas - tiesiog malonumas.

 

Mano gyvenimo puokštėje nuostabiai dera Ladies Circle laisvalaikio veiklos bei socialinės iniciatyvos. Kartu su LC1 klubo narėmis telkiamės prasmingiems darbams ir su džiaugsmu puoselėjame tarpusavio bendrystę.

 

Norėtum ir tu prisidėti prie Ladies Circle iniciatyvų? Pirmyn, mes tavęs laukiam!

Jūratė.jpeg

Aš esu Jūratė

LC5 Klubo vadovė

Širdyje esu humanitarė, gyvenime - logistė. Mėgstu keliauti ir skaityti. Taip pat esu Raudonojo kryžiaus savanorė ir vakarėlių darbe organizatorė.

 

Nors oficiali Ladies Circle narė esu dar neseniai, jaučiuosi lyg senbuvė su rimtu stažu. Čia bendrystės ir draugystės jausmą kuria ne tik griausmingi Ladies Circle damų mėgstami vakarėliai ir išvykos, bet ir kasmėnesiniai darbiniai susitikimai, kuriuose darbas su socialiniais projektais – vienas malonumas.

Nenustoju žavėtis ir stebėtis, kiek klubo moterys turi energijos, poreikio kūrybai, atjautos, draugiškumo ir šilumos. Gera būti to dalimi.

Jolanta.jpg

Aš esu Jolanta

IPP buvusi prezidentė

Gyvenu Klaipėdoje, su vyru džiaugiamės trimis sūnumis. Mėgstu paprastumą, tylą namuose ilgais rudens vakarais, kai kiekvienas užsiėmęs savo darbu, gebėjimą gaminti naminį maistą, pasivaikščiojimus gamtoje.

LC esu nuo 2016 m. Kiekvieni metai klube  praturtino naujomis pažintimis, turtingomis patirtimis veiklose bei kelionėse. Taip jau yra, kad bendraudami su kitais mes augame patys, o Ladies Circle klubo socialiniai - labdaros projektai ne tik prisideda prie visuomenės gerovės kūrimo, bet ir mums, moterims, leidžia tapti geresnėmis savęs pačios versijomis.

Agnė.JPG

Aš esu Agnė

Viceprezidentė

Esu dėkinga gyvenimui už pačią didžiausią dovaną - sūnų. Atrodo, kad augindama ir mokydama jį pati gaunu labai daug pamokų ir patirčių. Norėdama perduoti tai, kas geriausia, pradėjau gilintis į savęs pažinimą ir meilės sau paieškas.

Ladies Circle esu nuo 2015 metų. Per tuos metus moterų klubas man tapo labai artimas ir savęs jau neįsivaizduoju be klubo veiklos ir klubiečių. Čia sutinku daug nuostabių moterų. Ten, kur moterys, gimsta moterų jėga. :) Kartu galime nuveikti tiek daug nuostabių dalykų. Džiaugiuosi galimybe bent truputį prisidėdama prie gražesnio gyvenimo kūrimo. 

Rasa D.jpg

Aš esu Rasa

Finansistė

Esu Rasa Dučinskė, man 45-eji. Esu ištekėjusi ir auginu tris dukrytes. Dirbu namuose, tvarkiau nedidelių įmonių buhalterinę apskaitą. Laisvalaikiu mėgstu vaikščioti su šuniu gamtoje, domiuosi saviugda, patinka žvejoti.

LC klubo nare esu jau dešimt metų. Pažinau daug skirtingų moterų. Išbandžiau kartu daug smagių veiklų, dalyvavau įvairiuose renginiuose ir projektuose. Pirmiausiai Lady circle man yra įkvėpimas, kuris suteikia energijos ir geros nuotaikos, taip pat galimybė dalintis su kitais bei daryti gerus darbus. Ladies circle man taip pat yra savęs išbandymas, kuris verčia judėti į priekį, nesustoti, ieškoti, keistis bei išbandyti naujus dalykus

bottom of page