Susipažinkime

jolanta.jpg

Aš esu Jolanta

Prezidentė

Gyvenu Klaipėdoje, su vyru džiaugiamės trimis sūnumis. Mėgstu paprastumą, tylą namuose ilgais rudens vakarais, kai kiekvienas užsiėmęs savo darbu, gebėjimą gaminti naminį maistą, pasivaikščiojimus gamtoje.
 

LC esu nuo 2016 m. Kiekvieni metai klube  praturtino naujomis pažintimis, turtingomis patirtimis veiklose bei kelionėse. Taip jau yra, kad bendraudami su kitais mes augame patys, o Ladies Circle klubo socialiniai - labdaros projektai ne tik prisideda prie visuomenės gerovės kūrimo, bet ir mums, moterims, leidžia tapti geresnėmis savęs pačios versijomis.

gintare.jpg

Aš esu Gintarė

WEB Lady

Pirmiausia aš trijų nuostabių vaikų mama. Pagal išsilavinimą inžinerijos mokslų bakalaurė, politikos mokslų magistrė, pagal veiklos pobūdį viešbučio direktorė. Dažniausiai esu labai užsiėmusi, bet laisvu laiku mėgstu keliones, gurmaniškus atradimus ir muziką.

2020 metais įsitraukiau į LC veiklą, kadangi skirti laiko sau vis pritrūksta, šioje veikloje galiu tai daryti "pilna koja". Niekada neteko būti tokioje moteriškoje veikloje, tikiuosi būti naudinga savo gebėjimais ir prisidėti prie klubo tikslų įgyvendinimo.

Sandra.JPG

Aš esu Sandra

LC2 Klubo vadovė

Aš esu Sandra, 43 m., auginu dvi dukras. Mėgstu aktyvią veiklą, sportą, šokius, muziką, humorą, domiuosi psichologija. Patinka žygiai gamtoje. Esu savanoriavusi Kino pavasario bei Kristupo muzikos festivaliuose. Skirdama laiko kitiems patiriu naujų įspūdžių.

LC nare esu nesenai, žaviuosi šio klubo moterimis, jų entuziazmu ir pozityvumu. kiekvienas moterų susitikimas įkvepia, daro mane laiminga. Geranoriškumas, sklindantis iš kiekvienos verčia susimąstyti, kiek daug galima duoti vieni kitiems buvimu kartu, juoku, parama, atjauta. Tai yra tikroji LC misija, aš noriu būti to dalimi.

Irena.PNG

Aš esu Irena

Sekretorė

Aš    esu   Irena – moteris,    kuri    mėgaujasi    gyvenimu kasdien.            Mano     gyvenimo     filosofija  –     gyvenk maksimaliai   smagiai ir prasmingai čia ir dabar, šiandien. Šiuo     metu  su      malonumu   dirbu    pradinių   klasių mokytoja.    Tai    visiškai   naujas mano gyvenimo kelias, kuriuo   pasukau    visai neseniai, kai supratau, kad turiu klausytis    savo   vidinio  vaiko svajonės – būti mokytoja vaikams.


Labai  džiaugiuosi  ir  mėgaujuosi  būdama Ladies Circle Lietuva  moterų  klubo  ir   valdybos   nare  bei sekretore. Mane   žavi kiekviena moteris, kuri yra  mūsų rate. Labai svarbu,   kad   šis   moterų   klubas   yra tarptautinis, o tai atveria dar daugiau galimybių. Mes tokios skirtingos, bet mus   jungia   viena idėja, požiūrio   į  gyvenimą filosofija, kad   labai   svarbu   dalintis,   veikti,   tikėti,   pastebėti  ir išklausyti.   Man   LC    Lietuva   klubas – mielos širdžiai seserys ir ėjimas kartu vienu keliu.

Marija.jpg

Aš esu Marija

LC4 Klubo vadovė

Esu ištekėjusi, 36 m. ir auginu dvi nuostabias mergaites. Esu advokatė, tad įvairių gyvenimiškų problemų sprendimas yra mano gyvenimo būdas. Man patinka aktyvus laisvalaikis, važinėjimas dviračiu, riedučiais, taip pat patinka skaityti detektyvus bei žiūrėti kriminalinius filmus.

Prie LC prisijungti nusprendžiau tuomet, kai buvusi prezidentė Laura papasakojo apie gražią klubo veiklą, susijusią su narių susibūrimais, socialine veikla, skirta padėti įvairiems žmonėms, kuriems reikalinga pagalba. Dalyvaudama šioje veikloje tikiuosi prisdėti prie veiklų, susižainti su klubo narėmis ir šauniai praleisti laisvalaikį.

 

Dovilė.jpg

Aš esu Dovilė

LC3 Klubo vadovė

Pirmiausia, esu nuostabios šeimos pagrandukas! Ugningo temperamento, nelinkusi pasiduoti, aiškiai žinanti savo tikslus ir link jų žygiuojanti. Įvertindama kasdienybės trapumą, kiekvieną dieną stengiuosi būti geresnė nei vakar.

Prisijungusi į LC supratau, koks stiprus yra bendrystės jausmas, kiek daug teigiamų emocijų gali suteikti pagalba kitam. Klube esu įkvėpta ryškių, veiklių moterų, į kurias norisi lygiuotis ir kartu įgyvendinti prasmingas bei gražias veiklas.

Jurgita.jpg

Aš esu Jurgita

LC1 Klubo vadovė

Paprastai gyvenimas pats padiktuoja savo scenarijų, o ir paraleliai svarbu mūsų įsitikinimai. LC1 klubo vairą čiupau, nes aiškiau kaip niekad supratau mūsų klubo misiją “Draugystė ir tarnystė”, o šūkis “Tu ir Aš visuomet Mes” tapo kūnu.
Būdama tarp jūsų, supratau, jog man yra svarbi mūsų moterų draugystė, artumas ir begalinis širdžių dydis! Todėl noriu, jog ir toliau eitume kartu ir kurtume stebuklus aplink mus.

Filomena%20Luziene%20Prezidente_edited.jpg

Aš esu Filomena

IPP buvusi prezidentė

Laiminga trijų dukryčių mama ir mylima žmona. Gyvename Klaipėdoje, dirbu savo įmonėje, mėgstu vykdyti projektus ir augti pažindama įvairius žmones ir situacijas. Laisvą laiką mėgstu leisti aktyviai - vaikščioti, važinėti dviračiu, užsiimti orientavimosi sportu ir žaisti paplūdimio tenisą bei tinklinį. Mane traukia ir įvairios kitos, berniokiškos, adrenalino nestokojančios veiklos:)

 

LC klube esu jau septinti metai. Gyvenime esu aktyvi, žingeidi - man patinka veikla, struktūra, aiškumas, komandinis darbas, augimas ir žinoma - patiriamos emocijos! Žaviuosi, kaip skirtingos moterų savybės klube pildo viena kitą ir kuria puikią, spalvingą veiklą!

Ausra Daugeliene LC4 vadove.jpg

Aš esu Aušra

Viceprezidentė

39 m. moteris iš Kauno, trijų vaikų mama. Studijavau Kauno Technologijos Universitete, turiu magistro laipsnį. Šiuo metu darbuojuosi savo pramonines medžiagas prekiaujančioje įmonėje. Klube esu nuo 2007 m. Ilgą laiką buvau Vilniaus klubo narė, po to, su keliomis kaunietėmis, įkūrėme LC Kauno klubą. Dabar mano užduotis vėl atgaivinti veiklą mano gimtajame mieste.

Dievinu Ladies Circle klubo dvasią, misiją, bendrystę ir draugystę. Klube turiu puikią galimybę padaryti pasaulį gražesne vieta gyventi.

Rasa Ducinske Finansiste.jpg

Aš esu Rasa

Finansistė


Esu Rasa Dučinskė, man 43 metai. Esu ištekėjusi ir auginu tris dukrytes. Dirbu namuose, tvarkiau nedidelių įmonių buhalterinę apskaitą. Laisvalaikiu mėgstu vaikščioti su šuniu gamtoje, domiuosi saviugda, patinka žvejoti.

LC klubo nare esu jau 10 metus. Pažinau daug skirtingų moterų. Išbandžiau kartu daug smagių veiklų, dalyvavau įvairiuose renginiuose ir projektuose. Pirmiausiai Lady circle man yra įkvėpimas, kuris suteikia energijos ir geros nuotaikos, taip pat galimybė dalintis su kitais bei daryti gerus darbus. Ladies circle man taip pat yra savęs išbandymas, kuris verčia judėti į priekį, nesustoti, ieškoti, keistis bei išbandyti naujus dalykus