Susipažinkime

Filomena%20Luziene%20Prezidente_edited.j

Aš esu Filomena

Prezidentė

Laiminga trijų dukryčių mama ir mylima žmona. Gyvename Klaipėdoje, dirbu Philip Morris Lietuva Lean projektų vadove su procesų optimizavimais. Laisvą laiką mėgstu leisti aktyviai - vaikščioti, važinėti dviračiu, ir žaisti lauko tenisą. Mane traukia ir įvairios kitos verniokiškos adrenalino nestokojančios veiklos.

Klube esu jau keturi metai. Gyvenime esu aktyvi, žingeidi - man patinka veikla, struktūra, aiškumas, komandinis darbas, augimas ir žinoma - patiriamos emocijos! Žaviuosi, kaip skirtingos moterų savybės klube pildo viena kitą ir kuria puikią, spalvingą veiklą!

Kristina Damuleviciene web lady .jpg

Aš esu Kristina

Web lady

Trejetos dukrų mama ir gyvenimo pilnatvės ieškanti moteris. Man įdomu stebėti save ir kitus, kaip keičiasi mūsų nuomonės, norai ir tikslai. Man nuostabu yra leisti daug laiko su šeima ir skirti kokybiškas valandėles tik sau. Šiuo metu aš ieškojimuose ir atradimuose.

Ladies Circle - mano 2019 metų atradimas. Jis man be galo svarbus ir įdomus. Aš esu duodantis žmogus, tad tikiu, kad būnant nuoširdžių moterų klube mano darbai bus prasmingi. LC man yra gėris, grožis ir galimybės.

Jolanta Joksiene LC3 vadove.jpg

Aš esu Jolanta

Vadovė

Su vyru auginame dvi dukrytes, pernai vienai kažkaip "netikėtai" sukako aštuoniolika... man pačiai teko stabtelėti ir susivokti, kad laikas bėga pašėlusiu tempu... Begalvojant, ką parašyti apie save, supratau, kas man pristabdo laiko tėkmę, ogi buvimas Ladies' Circle klubo nare.

 

Asmeniškai man tai visiškai iki galo nesuprantamas atradimas - nepažįstamoms moterims susiburti į bendraminčių rat ir sėkmingai daryti tiek daug gerų darbų, generuoti nuostabiausiais ir drąsiausias idėjas. Neįtikėtina, tiesa?

Irena.PNG

Aš esu Irena

Sekretorė

Aš esu Irena – moteris, kuri mėgaujasi gyvenimu kasdien. Mano gyvenimo filosofija  – gyvenk maksimaliai smagiai ir prasmingai čia ir dabar, šiandien. Šiuo metu su malonumu dirbu pradinių klasių mokytoja ir tai mano pirmi metai darbo mokykloje. Studijuoju pradinio ugdymo pedagogiką. Tai visiškai naujas mano gyvenimo kelias, kuriuo pasukau visai neseniai, kai supratau, kad turiu klausytis savo vidinio vaiko svajonės – būti mokytoja vaikams.


Labai džiaugiuosi ir mėgaujuosi būdama Ladies Circle Lietuva moterų klubo ir vadybos nare bei sekretore nuo 2020 m. vasaros.  Mane žavi kiekviena moteris, kuri yra mūsų rate. Labai svarbu, kad šis moterų klubas yra tarptautinis, o tai atveria dar daugiau galimybių. Mes tokios skirtingos, bet mus jungia viena idėja, požiūrio į gyvenimą filosofija, kad labai svarbu dalintis, veikti, tikėti, pastebėti ir išklausyti. Man LCLietuva klubas – mielos širdžiai seserys ir ėjimas kartu vienu keliu.

Kristina Sukiene LC2 vadove.jpg

Aš esu Kristina

LC2 Vadovė

Esu 41 metų moteris, dviejų vaikų mama, buvusio Round Table Lithuania prezidento žmona. Baigiau Mykolo Romerio universitetą, magistrantūros studijas. Šiuo metu dirbu vadove įmonėje UAB "Vaisiai Jums".

Prie LC prisijungiau dar 2007 metais. Kadangi esu linksmo būdo žmogus, mėgstanti bendrauti, tai į klubo sielą greit įsisukau. Per šiuos metus teko nemažai prisidėti prie klubo veiklos, aplankiau tarptautinius klubus. Paraginta klubo narių, kandidatuoju į Ladies Circle Vilnius klubo vadovės pareigas, noriu prisidėti ir būti naudinga klubui.

 

Laima Adomaityte RuzgieneLC1 vadove.jpg

Aš esu Laima

Vadovė

Man 44 metai, nors širdyje jaučiuosi vis dar 25. Esu trijų nuostabių vaikų mama ir šeima yra pagrindinė mano darbovietė. Antroji mano darbovietė yra Santariškių grožio ir terapijos namai, kur dirbu kosmetologe. Savo darbe patiriu ir išdalinu daug meilės. Tai mano ramybės ir gerumo oazė, kur sutinku daug įdomių ir nuostabių moterų.

Daug nuostabių moterų sutikau Ladies Circle Lithuania klube. Esu sužavėta moterų bendryste, džiugina organizuojami susitikimai, įvairūs renginiai ir socialiniai projektai. Ladies Circle Lithuania klubas buvo mano 2019 m. atradimas!

Jolanta Jonikiene Vicepresidente.jpg

Aš esu Jolanta

Viceprezidentė

Gyvenu Klaipėdoje, su vyru džiaugiamės trimis sūnumis. Mėgstu paprastumą, tylą namuose ilgais rudens vakarais, kai kiekvienas užsiėmęs savo darbu, gebėjimą gaminti naminį maistą, pasivaikščiojimus gamtoje.
 

LC esu nuo 2016 m. Kiekvieni metai klube ,ame praturtino naujomis pažintimis, turtingomis patirtimis veiklose bei kelionėse. Taip jau yra, kad bendraudami su kitais mes augame patys, o Ladies Circle klubo socialiniai - labdaros projektai ne tik prisideda prie visuomenės gerovės kūrimo, bet ir mums, moterims, leidžia tapti geresnėmis savęs pačios versijomis.

Laura Bartkeviciene IPP buvusi prezident

Aš esu Laura

IPP buvusi prezidentė

Esu moteris auginanti keturių metų dukrytę, ištekėjusi už savo svajonių vyro ir besidžiaugianti gyvenimu. Dirbu renginių ir konferencijų organizavimo srityje, daug metų organizuoju keliones tiek grupėm, tiek pavieniams asmenims.

Esu laiminga būdama Ladies Circle klube jau 7 metus, nes atrandu save iš naujo, galiu padėti kitiems, įkvėpti būti geresniems ir įprasminti gyvenimą. Juk visų svarbiausia gyventii, jausti, mylėti ČIA ir DABAR. Esu aktyvi ir turinti idėjų. Labai mėgstu keliauti, atrasti unikalias vietas, sutikti naujus žmones, pažinti skirtingas kultūras. Visa tai dovanoja pats gyvenimas, kuriuo stengiuosi mėgautis kiekvieną dieną, nešdama šypseną aplinkiniams.

Ausra Daugeliene LC4 vadove.jpg

Aš esu Aušra

LC4 Vadovė

37 m. moteris iš Kauno, trijų vaikų mama. Studijavau Kauno Technologijos Universitete, turiu magistro laipsnį. Šiuo metu darbuojuosi savo pramonines medžiagas prekiaujančioje įmonėje. Klube esu nuo 2007 m. Ilgą laiką buvau Vilniaus klubo narė, po to, su keliomis kaunietėmis, įkūrėme LC Kauno klubą. Dabar mano užduotis vėl atgaivinti vveiklą mano gimtajame mieste.

Dievinu Ladies Circle klubo dvasią, misiją, bendrystę ir draugystę. Klube turiu puikią galimybę padaryti pasaulį gražesne vieta gyventi.

Rasa Ducinske Finansiste.jpg

Aš esu Rasa

Finansistė


Esu Rasa Dučinskė, man 43 metai. Esu ištekėjusi ir auginu tris dukrytes. Dirbu namuose, tvarkiau nedidelių įmonių buhalterinę apskaitą. Laisvalaikiu mėgstu vaikščioti su šuniu gamtoje, domiuosi saviugda, patinka žvejoti.

LC klubo nare esu jau 9 metus. Pažinau daug skirtingų moterų. Išbandžiau kartu daug smagių veiklų, dalyvavau įvairiuose renginiuose ir projektuose. Pirmiausiai Lady circle man yra įkvėpimas, kuris suteikia energijos ir geros nuotaikos, taip pat galimybė dalintis su kitais bei daryti gerus darbus. Ladies circle man taip pat yra savęs išbandymas, kuris verčia judėti į priekį, nesustoti, ieškoti, keistis bei išbandyti naujus dalykus