Pakeiskime pasaulį kartu

Prisijunk prie mūsų bendruomenės

Mūsų jėga - mūsų bendruomenė. Tu gali pakeisti pasaulį į geresnę vietą gyventi. Tavo prisijungimas prie bendruomenės yra jėga, kuri gali mesti iššūkį rimčiausioms visuomenės problemoms. Prisijunk šiandien ir, kartu su naujomis draugėmis, kurk istoriją.

Kurk savo ir kitų ateitį šiandien!

 

Dar turi klausimų?

Pasiruošusi prisijungti?
Užpildyk anketą

Susipažinkime

Aš esu Laima

Laima_edited.jpg

Man 44 metai, nors širdyje jaučiuosi vis dar 25. Esu trijų nuostabių vaikų mama ir šeima yra pagrindinė mano darbovietė. Antroji mano darbovietė yra Santariškių grožio ir terapijos namai, kur dirbu kosmetologe. Savo darbe patiriu ir išdalinu daug meilės. Tai mano ramybės ir gerumo oazė, kur sutinku daug įdomių ir nuostabių moterų.

Daug nuostabių moterų sutikau Ladies Circle Lithuania klube. Esu sužavėta moterų bendryste, džiugina organizuojami susitikimai, įvairūs renginiai ir socialiniai projektai. Ladies Circle Lithuania klubas buvo mano 2019 m. atradimas!

Aš esu Jolanta

Jolanta_edited_edited.jpg

Su vyru auginame dvi dukrytes, pernai vienai kažkaip "netikėtai" sukako aštuoniolika... man pačiai teko stabtelėti ir susivokti, kad laikas bėga pašėlusiu tempu... Begalvojant, ką parašyti apie save, supratau, kas man pristabdo laiko tėkmę, ogi buvimas Ladies' Circle klubo nare.

 

Asmeniškai man tai visiškai iki galo nesuprantamas atradimas - nepažįstamoms moterims susiburti į bendraminčių rat ir sėkmingai daryti tiek daug gerų darbų, generuoti nuostabiausiais ir drąsiausias idėjas. Neįtikėtina, tiesa?

Aš esu Jurga

Jurga_edited.jpg

Savo darbe stengiuosi įnešti tiek spalvų, kiek man suteikia klubas ir visos kitos mano gyvenimo veiklos. Ir pati nesijaučiu pilka... Visko apie save išgirdau, tiek dirbdama mokslinį darbą laboratorijoje, tiek dirbdama administracinį darbą. Labai mėgstu saulę, pavasario kvapą, mėgstu kai šuo laksto apie mane vaikščiojant po gamtą.

Myliu ką turiu - šalia savęs stiprų ir įžvalgų lyderį - savo vyrą ir du nuostabius vaikus, kurie mane auklėja ir perauklėja.

Aš esu Ieva

Ieva_edited.jpg

Laimingo sūnelio Jono mama, žmona, dukra ir žinoma, moteris. Tas ypatingas, moteriškas laikas kartu su klubu man teikia prasmę jau penkerius metus ir skatina būti drąsia, teikia bendravimo džiaugsmo ir įprasmina gerus darbus, leidžia dalintis šiluma ir idėjomis.

Kiekvienai linkiu nuostabaus džiaugsmo būnant drauge!

Aš esu Sigita

Sigita_edited.jpg

Klube esu dešimt metų, tačiau jo dvasią, draugystę ir stiprybę pajutau ne iš karto. Jame sutikau daug įdomių, energingų ir pozitivių moterų, kurių nebūčiau sutikusi savo draugų, pažįstamų ir kolegų rate. Tai iš tiesų yra reta ir unikalu, kai klubietės iš įvairių skirtingų šalių tampa draugėmis, dalijasi džiaugsmais ir patirtimi.

Vertinu ir branginu šias pažintis ir draugystes, galimybę prisidėti prie socialinių projektų. Tikiuosi, kad užbaigusi paskutinius metus klube, draugystė ir bendrystė tęsis.

Aš esu Lina

Lina_edited.jpg

Klube jau 13 metų. Su vyru Viktoru auginame 2 dukras - Karoliną ir Mariją. Man klubinė veikla - tai gyvenimo būdas, kuris apjungia žmones geriems darbams. Čia gali dalintis patirtimi, žiniomis. Klubo šūkis - "We and Me always We!" - tai mano indėlis. Džiugu, kad jis tapo LC Lietuva šūkiu. Linkiu kiekvienam pajusti klubo virpulį. ir energiją. Čia yra tiesiog puiki erdvė realizuoti save visomis plotmėmis.

 

2015 m. teko organizuoti 500 moterų suvažiavimą Lietuvoje. Džiugu ir puikus pavyzdys, kad maža šalis gali sužibėti pasaulyje ir tapti pavyzdžiu kitoms šalims.

Aš esu Kristina

Kristina_edited.jpg

Trejetos dukrų mama ir gyvenimo pilnatvės ieškanti moteris. Man įdomu stebėti save ir kitus, kaip keičiasi mūsų nuomonės, norai ir tikslai. Man nuostabu yra leisti daug laiko su šeima ir skirti kokybiškas valandėles tik sau. Šiuo metu aš ieškojimuose ir atradimuose.

Ladies Circle - mano 2019 metų atradimas. Jis man be galo svarbus ir įdomus. Aš esu duodantis žmogus, tad tikiu, kad būnant nuoširdžių moterų klube mano darbai bus prasmingi. LC man yra gėris, grožis ir galimybės.

Aš esu Danutė

Danut%C4%97_edited.jpg

Man 43-eri. Esu ištekėjusi, auginu 11 metų sūnų. Dirbu tarptautinėje kompanijoje verslo ir ugdymo konsultante. Domiuosi meno terapija bei psichologija. Laisvalaikiu mėgstu skaityti knygas, tapyti ar kurti rankdarbius. Vasarą mėgstu pasikapstyti savo sode.

Prie Ladies Circle klubo prisijungiau 2017 m. Man patinka bendrauti, organizuoti, būti įvykių sūkuryje ir tuo pačiu jausti nuoširdų emocinį ryšį su žmonėmis. Klubo merginos man yra tas variklis, kuris įkvepia, motyvuoja ir pripildo moteriškos energijos.