top of page

SINGPHONICS labdaros koncertas

„Ladies' Circle Lietuva” kviečia džiazo muzikos mylėtojus kovo 18 d. 18 val. į Vilniaus rotušę, kur vyks šiuolaikinio džiazo choro „Singphonics“ labdaros koncertas.


Šeštadienio vakarą pasinerkite į kokybišką muzikos skambesį ir kartu padėkite tiems, kuriems to labai reikia. Septynerius metus gyvuojantis džiazo choras „Singphonics” Jums padovanos džiazo klasikos šedevrus ir publikos numylėtus pasaulinius hitus (Elton John, Justin Timberlake, Bee Gees, Michael Jackson, Surfaces, Seal ir kt.) Liksite sužavėti choro vadovo M. Vilpišausko aranžuotais kūriniais, daugiabalsėmis kompozicijomis ir „Singphonics“ narių muzikalumu bei pozityvia energija.


Vakaro metu vyks loterija, kurioje galėsite laimėti partnerių įsteigtus grožio ir laisvalaikio prizus!


Už bilietus surinktos lėšos bus skirtos šiems organizacijos globojamų šeimų poreikiams ir svajonėms išpildyti:


VAIKAMS:

Vaikiška dviaukštė lova, vaikiškas dviratukas.


DAIKTAI ŠEIMAI:

Rūbų spinta, staliukas virtuvei, dulkių siurblys, kilimas, užuolaidos ir karnizai kambariuose. Skersinis sportui namie.


PASLAUGOS:

Kamino tvarkymo darbai, dušo remontas, kambarių sienų smulkus remontas.


KITA:

- Odontologinė pagalba.

- Nuvykti vasarą prie jūros.

- B kategorijos teisės.

- Vaikų neformalusis švietimas.


Daugiau apie socialinį projektą “Parama daugiavaikėms šeimoms, netekusioms vieno maitintojo” sužinokite čia: https://www.ladiescircle.lt✅ ATLIKĖJAI:

- Choras „Singphonics“ vienija 20 plačią muzikinę patirtį sukaupusių atlikėjų.

- Choro vadovas Martynas Vilpišauskas yra džiazo vokalistas, aranžuotojas bei džiazinio vokalo mokytojas, baigęs studijas Londone ir vadovavęs JK chorams. Buvo vieno perspektyviausių a cappella muzikos ansamblių VIVE, laimėjusio prestižinį "Ward Swingle" apdovanojimą, narys.


✅ ORGANIZATORIUS:

Renginį pristato „Ladies‘ Circle Lietuva“, kuri yra tarptautinės organizacijos „Ladies‘ Circle International“, vienijančios daugiau nei 13000 moterų iš 43 pasaulio šalių, dalis.

Lietuvoje organizacija veikia jau du dešimtmečius ir jungia veiklias moteris bendrai socialinei ir švietėjiškai veiklai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Tu ir Aš visada Mes!

Sudomino? Prisijunk!

Nuoroda: https://www.facebook.com/LadiesCircleLietuva


35 views0 comments

Comments


bottom of page